+48 605 688 328

+48 695 777 326

+48 525 814 837

Ulubione 0

Kwiaciarnia "Niebieska" oferuje Państwu kilka dogodnych sposobów zamawiania kwiatów:

 • Odwiedzając naszą kwiaciarnię osobiście.
 • Zapraszając naszego konsultanta - tylko Bydgoszcz
 • Telefonicznie, faxem lub pocztą elektroniczną
 • Składając zamówienie on-line

1. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej kwiaciarnii, zapoznania się osobiście z pracami wykonywanymi przez naszych florystów Bydgoszcz - Białe Błota, ul. Szubińska 87

2. W przypadku gdy nie dysponujecie Państwo wolnym czasem możecie zaprosć naszego konsultanta, który przedstawi Państwu ofertę naszych unikatowych kompozycji. Doradzi i pomoże wybrać najdpowiedniejszą z nich.
 
3. Zamówienia telefoniczne, faksem i przez e-mail
 
Mogą Państwo do nas dzwonić lub wysłać faks w dni robocze od 9.00 do 17.30 czasu środkowoeuropejskiego - CET (8.00 - 16.30 GMT) oraz w soboty od 9.00 do 13.00 CET na numer 48 52 5814837. Zamówienia można składać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Aby zamówienia mogło zostać przyjęte do realizacji, należy udzielić nam następujących informacji:

O sobie - nadawca:

 1. Nazwisko, adres i numer telefonu
 2. Metoda płatności

Zamówienia spoza Polski przyjmujemy z płatnością kartą kredytową lub przelewem bankowym.
Możliwości płatnicze dostępne dla zamówień pochodzących z Polski:

 • karta kredytowa,
 • przelew bankowy,
 • przekaz pocztowy
 • płacenie gotówką w siedzibie firmy (Bydgoszcz - Białe Błota, ul. Szubińska 87 )

Na życzenie dostarczamy zwrotne potwierdzenie odbioru.

UWAGA! Jeśli chcą Państwo dokonać płatności przekazem pocztowym lub przelewem bankowym, potwierdzenie przekazania należności należy wysłać do Kwiaciarni Niebieskiej faxem ( 48 52 5814837) lub na adres e-mail ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przed datą dostarczenia przesyłki lub złożyć zamówienie trzy dni wcześniej.

Jeśli wolą Państwo zapłacić gotówką, zapraszamy do siedziby firmy Bydgoszcz - Białe Błota, ul. Szubinska 87; od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.30. Płatność musi zostać dokonana najpóźniej na dzień przed terminem dostarczenia przesyłki.

O adresacie:

 1. Nazwisko, adres i numer telefonu.
 2. Dodatkowe informacje dotyczące dostarczenia zamówienia takie, jak sposób dotarcia do danego obiektu.
 3. Gdy wysyłają Państwo kwiaty: jakiego koloru, jakie kwiaty? Czy odbiorcą jest mężczyzna czy kobieta? Z jakiej okazji są kwiaty? Czy zwróciło Państwa uwagę coś na naszej stronie?
 4. Dzień i czas dostawy - potrzebujemy minimum 3 godzin na dostarczenie Państwa zamówienia. Więcej szczegółów na ten temat w czas dostawy.
 5. Składając zamówienie on line zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza na stronach www.niebieska.com

Anulowanie zamówienia i/lub zmiany
 
W razie potrzeby kwiaciarnia Niebieska z przyjemnością pomoże Państwu dokonać zmian w zamówieniu. Można je zmienić lub anulować w ciągu 30 minut od jego złożenia lub co najmniej na 36 godzin przed realizacją dostawy. Anulowanie lub zmiany można wprowadzać e-mailem, telefonicznie lub faksem. Prosimy o podanie lub przygotowanie sobie numeru zamówienia.

 • czas

  Dostawa na czas

  wybierasz termin i godzinę dostarczenia przesyłki

 • czas

  Zawsze świeże kwiaty

  gwarancja świeżośći oferowanych kwiatów

 • czas

  Najlepsze ceny

  bogata oferta bukietów w najniższych cenach

 • czas

  Pracujemy z pasją

  bukiety przygotowane przez profesjonalistów